جزئیات - نرم افزار الگوساز
نرم افزار الگو ساز محافظت
“ نرم افزار الگوساز محافظت دارای جدیدترین توابع و بروزترین روش طراحی الگو در جهان میباشد. این نرم افزار به روشی طراحی گردیده که کاربر میتواند طیف گسترده ای از الگوهای لباس را فقط با دادن اندازه قسمتهای بدن در کسری از ثانیه دریافت نماید. این طیف گسترده الگو شامل الگوهای مردانه ، زنانه و بچه گانه است و تنوع الگوها به شرح ذیل میباشد: الگوهای زنانه (پالتو و بارانی کلاه دار با تنوع مدل های یقه، انواع کلاه، انواع پیراهن بلند و کوتاه با امکان انتخاب درز پرنسسی، هفت مدل کت زنانه با مدلهای متعدد یقه و جیب، هشت مدل دامن، شومیز، انواع شلوارهای کلاسیک و جین با امکان انتخاب نوع ساسون و درز، پلیور ، پیراهن، کلکسیونی از 5 مدل لباس بارداری و 3 مدل لباس پرستاری و ... ) الگوهای بچه گانه (شلوار دوبنده، پیراهن، شلوارک، بلوز، پولیور و سویشرت بچه گانه کلاه دار و بدون کلاه، یکسره آستین بلند با کلاه و بدون کلاه ) و الگوهای مردانه شامل (کت و شلوار کلاسیک ، پیراهن مردانه آستین بلند و کوتاه ، جلیقه، کاپشن کلاه دار و بی کلاه، اورکت، انواع کلاه، بارانی، شلوار جین و کلاسیک و ... ) ”
فقط کافیست که اندازه های خود را وارد نمایید و در چند ثانیه الگوی مورد نظر خود را دریافت نمایید، بدون هیچ محدودیتی در انتخاب اندازه.
ضمناً تمامی الگوهای طراحی شده در این نرم افزار با سه پسوند خروجی آماده میشوند تا در صورت نیاز به راحتی بتوانید آن را چاپ کرده و در دیگر نرم افزارهای طراحی لباس فراخوانی نمایید.

مزایا ...

صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در هزینه
تنخور مناسب لباس ها
گسترش تنوع الگویی

ویژگی ها ...

نرم افزار الگوساز محافظت به شما اجازه میدهد با طیف وسیعی از مدلهای پایه هر نوع الگویی را با تنوع سایز و اندازه های دلخواه وارد کرده و در کمتر از چند ثانیه الگوی  مورد نظر خود را دریافت نمایید.

 

این نرم افزار با ابزارهای دقیق و محاسباتی خود این امکان را به شما میدهد تا بتوانید خطاهای پیش آمده در روشهای دستی و سنتی را به طور کامل از کار خود حذف نموده و با استفاده از محاسبات کامپیوتری از پیش طراحی شده حداکثر بهره وری در در یک الگوی فاخر را دارا باشید.



- شایان ذکر است این نرم افزار دارای ابزارها و ویژگی های خاص و منحصر بفردی است که مشابه این نرم افزار در دنیا وجود ندارد.

- تنوع الگویی در دسته بندی الگوهای زنانه ، مردانه ، بچه گانه

- دارای الگوهای پایه ومتنوع لباس بارداری

- امکان استفاده در تولیدی های صنعتی و مزون ها (جهت شخصی دوزی)

- بهره گیری از جدیدترین متد طراحی الگو درجهان (چکیده ای از متد مولر و متری )

- امکان طراحی الگوها با انتخاب میزان راحتی لباس

- امکان طراحی انواع کلاه کلاسیک و اسپرت مردانه و زنانه

- امکان انتخاب نوع آستین ، یقه ، نوع دکمه ، مدل درز ، نوه چاک ، داشتن  اپُل ، میزان بلندی لباس و ... در الگوی دریافتی

- دارای تنوع الگویی بسیار بالا شامل لباس بچه گانه شامل : (شلوار دوبنده، پیراهن، شلوارک، بلوز، پولیور و سویشرت بچه گانه کلاه دار و بدون کلاه، یکسره آستین بلند با کلاه و بدون کلاه ) لباس زنانه شامل ( پالتو و بارانی کلاه دار با تنوع مدل های یقه، انواع کلاه، انواع پیراهن بلند و کوتاه با امکان انتخاب درز پرنسسی، هفت مدل کت زنانه با مدلهای متعدد یقه و جیب، هشت مدل دامن، شومیز، انواع شلوارهای کلاسیک و جین با امکان انتخاب نوع ساسون و درز، پلیور ، پیراهن، کلکسیونی از 5 مدل لباس بارداری و 3 مدل لباس پرستاری، پنج مدل از الگوهای رگلان، لباس خواب و ...

 


نرم افزار الگوساز محافظت
طراحی شده برای در تسریع روند طراحی پوشاک
دستیابی به ایده آل ترین الگوی لباس با تن خوری فاخر.
مشاهده و دریافت کاتالوگ نرم افزار محافظت