لیست مقالات مرتبط
نرم افزار چیدمان الگو
نرم افزار طراحی الگوی لباس
مقایسه نرم افزارهای طراحی الگو
نحوه چیدمان اتوماتیک الگو لباس
نرم افزار طراحی لباس

نرم افزار چیدمان الگو

عنوان : نرم افزار چیدمان الگو

نرم‌افزار چيدمان خودكار الگو، با استفاده از الگوريتم‌هاى پيشرفته، بهترين چيدمان ممكن را براى مجموعه الگوهاى شما پيشنهاد مى‌دهد.

با استفاده از اين نرم‌افزار، در كمترين زمان مى‌توانيد الگوهاى جديد خود را با توجه به پارامترهاى موردنظر خود به‌صورتى چيدمان نماييد كه دورريز پارچه حداقل گردد. در نتيجه با كاهش دورريز، راندمان توليد شما افزايش و هزينه‌هاى توليد كاهش مى‌يابد. در اين نرم‌افزار مى‌توانيد چندين مجموعه الگو را به‌صورت خودكار و با دقت بالا چيدمان نماييد.

امكان برقرارى ارتباط با پلاتر و همچنين دستگاه برش خودكار از قابليت‌هاى مهم اين نرم‌افزار است. چنانچه مايل به برش دستى هستيد، مى‌توانيد چيدمان انجام‌شده را برروى پلاتر با انداز‌ه‌هاى واقعى و ابعاد توليد، پلات نماييد. همچنين قادر خواهيد بود چيدمان صورت‌پذيرفته را به دستگاه برش خودكار با تعيين توالى برش ارسال نموده و برش بزنيد.
نرم‌افزار چيدمان الگوى محافظت مى‌تواند از ساير نرم‌افزارهاى طراحى نيز فايل الگو را به‌عنوان فايل ورودى براى چيدمان دريافت نمايد. علاوه بر قدرت چيدمان بالاى نرم‌افزار، پذيرش شروط مختلف در هنگام چينش الگو نظير رعايت راه و بيراه پارچه، عدم چينش درصورت وجود عيب در پارچه، چينش فقط قطعات انتخاب‌شده و ... از ديگر مزاياى مهم اين محصول نرم‌افزارى است.ويژگى‌ها...
امكان اعمال تغييرات برروى چيدمان به‌صورت دستى پس از انجام چيدمان خودكار
قابليت گروه نمودن قطعات لايى چسب‌دار در چيدمان براى برش مؤثر
پيشنهاد بهترين چيدمان در مقايسه با مطرح‌ترين نرم‌افزارهاى پوشاك
امكان تعريف عيب برروى پارچه و عدم چيدمان الگو در ناحيه معيوب
پشتيبانى فرمت فايل‌هاى استاندارد HPGL و DXF ،AAMA ،PLT
پشتيبانى فرمت فايل‌هاى نرم‌افزارهاى طراحى معتبر پوشاك