لیست مقالات مرتبط
نرم افزار چیدمان الگو
نرم افزار طراحی الگوی لباس
مقایسه نرم افزارهای طراحی الگو
نحوه چیدمان اتوماتیک الگو لباس
نرم افزار طراحی لباس

چرا نرم افزار طراحی الگو محافظت

عنوان : چرا نرم افزار طراحی الگو محافظت

چرا نرم افزار طراحی الگو محافظت ؟    چرا نرم افزار طراحی الگو محافظت ؟

این محصول نرم افزاری در حال حاضر دارای جامع ترین ابزارهای طراحی و سایز بندی در دنیا میباشد، ابزارهای این بخش از نرم افزار بطوری طراحی گردیده اند که هرنوع طرح و الگویی با پیچیدگی های خاص خود را قابل طراحی و پیاده سازی ساخته و شرکت های بزرگی همچون,ZARA , adidas , MANGO و ... از این 163 ابزار کاربردی که در این نرم افزار فراهم گردیده ، استفاده مینمایند.طراحی این 163 ابزار بقدری هوشمندانه انجام گرفته است که تمامی طراحان در سطوح لباسهای بچه گانه ، زنانه و مردانه میتوانند به راحتی طرح های دلخواه خود را بدون محدودیت پیاده سازی نموده ، سپس الگوی طراحی شده را با روش موردنظر خود، سایزبندی نمایند.
ویژگی های نرم افزار طراحی لباس
یکی از نکات قابل توجه این نرم افزار رابط کاربری بسیار پیشرفته با دیگر نرم افزارهای موجود در دنیا و قابلیت برقراری ارتباط با دستگاه های پیشرفته مانند پلاترها ، دیجیتایزرها و کاترها میباشد
- در طراحی این نرم افزار دقت بالایی به عمل آمده است که طراح دچار مشکل در پیاده سازی طرح موردنظر خود نگردد از این رو علاوه بر 163 ابزار کاربردی پیشرفته 97 ابزار کمکی جهت سهولت و سرعت بیشتر طراحی گردیده است .
- یکی از مهمترین وجه تمایز این نرم افزار با دیگر نرم افزارهای موجود در دنیا این است که شما قبل از آنکه طرح خود را جهت دوخت به خیاط واگذار نمائید میتوانید الگوی لباس موردنظر را در نرم افزارفوق به صورت سه بعدی دوخت زده و بر تن مانکن کنید و اشکالات آن را قبل از دوخت با سرعتی بالا و هزینه ای بسیار پائین تر برطرف نمائید .
- چیدمان ابزارها بسیار منظم و قابل استفاده است که کاربر در مدت کوتاهی به راحتی به تمامی آنها با سرعت بالا دسترسی خواهد داشت.
- امکان پیش نمایش رنگها و طرح های مختلف پارچه جهت الگوی طراحی شده بر روی مانکن قبل از دوخت و صرف هزینه برای آن .
- امکان سایزبندی در این نرم افزار به قدری ساده و کاربردی است که شما میتوانید10سایز را در کمتر از 5 دقیقه به پایان برسانید.
- امکان مطابقت دادن و چک کردن سایز قطعات مختلف الگو با یکدیگر پیش از دوخت آن
- امکان اصلاح الگوها (بهینه سازی) با سرعت و دقت بسیار بالا
- امکان سایزبندی الگوها به چندین روش خودکار و دستی
- امکان گرفتن فایل خروجی با پسوندهای مختلف
- صرفه جویی در زمان و مواد اولیه