نرم افزار طراحی الگو خیاطی ، نرم افزار طراحی الگوی لباس
ابزار طراحی و ترسیم الگو
“ نرم افزار طراحی و ترسیم الگوی لباس محافظت ،شامل ابزارهائیست بسیار جامع در خصوص طراحی دقیق ، سریع و تخصصی الگو مطابق با نیاز تولید کنندگان. با استفاده از این نرم افزار طراحان لباس قادر به ترسیم هرنوع الگویی برگرفته از تمامی متدها ( مولر ، گرلاوین ، متری ) و حتی متد شخصی میباشند. یکی از نکات قابل توجه این نرم افزار در کنار ابزارهای پیشرفته و حرفه ای آن استفاده از محیطی کاملاً فارسی و روان است که هر کاربری با کمترین سواد کامپیوتری امکان استفاده و کار با آن را دارد.”
این راه حل نرم افزاری پیشگامانه به شما کمک میکند دید خلاقانه خود را به کار بسته و با ساده کردن فرآیند تولید، موقعیت رقابتی خود را بهبود بخشید.
نرم افزار محافظت میتواند به طور خودکار سفارشات را از آغاز تا پایان بررسی نموده و حتی در بالاترین زمان ترافیک کاری، خط تولید را برنامه ریزی کرده و میان گین زمان لازم را به شما ارائه دهد.

مزایا ...

صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در هزینه
پیش گیری از اشتباهات
ایجاد هماهنگی و نظم

ویژگی ها ...

نرم افزار محافظت به شما اجازه میدهد با دقت و قابلیت های انعطاف پذیری هزینه تمام شده هر محصول را برآورد نموده، تا بتوانید مدیریت تولید خود را بهبود بخشیده و آن را در فرآیندی مکانیزه اصلاح نمایید.

نرم افزار محافظت با ابزارهای دقیق و محاسباتی خود این امکان را به شما میدهد تا بتوانید خطاهای پیش آمده در روشهای دستی و سنتی را به طور کامل از کار خود حذف نموده و با استفاده از پردازش های کامپیوتری حداکثر برنامه ریزی و نظم را در خط تولید خود پیاده سازی نمایید.- شایان ذکر است این نرم افزار دارای ابزارها و ویژگی های خاص و منحصر بفردی است که در هیچ یک از نرم افزارهای دیگر پیاده سازی نگردیده است.
- ابزار کنترل درز دوخت به صورت دوخت خودکار درزها روی هم
- یکپارچگی و قابلیت برقراری ارتباط با تمامی نرم افزارهای صنعتی دنیا (ارسال و دریافت فایلها)
- استفاده از تکنولوژی مهندسی معکوس
- 18 ابزار تخصصی جهت طراحی انواع ساسون و امکان انتقال آنها به بخش های مختلف
- دارا بودن 12 نوع درز با امکان افزودن اتوماتیک به قسمتهای مختلف
- ابزار افزودن چرت در 6 نوع مختلف و امکان سایزبندی چرت ها
- ابزار فوق پیشرفته طراحی انواع حلقه آستین
- ابزار پیاده سازی چندین برش روی الگو، همراه با محاسبه و اعمال خودکار درز دوخت
- ابزار کاربردی قلم جادویی جهت ساختن انواع قطعه با چند کلیک
- استفاده از 47 ابزار ویرایشی شامل ( ابزارهای افزودن دکمه و مادگی، انواع پیله ، امکان تا کردن الگوها روی هم یا روی خط مشخص، ابزار یکسان سازی الگوها، ابزار ویرایش زوایا، ابزار اندازه گیری مستقیم، شکسته و منحنی، ابزار ویرایش بر اساس طول بخش، ابزار قرینه سازی، ابزار چرخش، ابزار افزودن اوازمان، ابزار اعمال آبرفت روی الگو، ابزار محاسبه محیط و مساحت الگوها به تفکیک سایز، ابزار اتصال و جداسازی الگوها و ...
نرم افزار طراحی الگوی لباس
طراحی شده برای رفع چالش های صنعت پوشاک
دستیابی به صرفه جویی در مواد بدون افت کیفیت در برش و تسریع در زمان.
مشاهده و دریافت کاتالوگ نرم افزار محافظت