نرم افزار سایزبندی الگو، نرم افزار طراحی الگو جمینی
ابزار سایزبندی الگو
“ ابزارهای سایزبندی محافظت به گونه ای طراحی و پیاده سازی گردیده اند که هر تولیدکننده و طراحی میتواند به راحتی هرنوع متد و سایزبندی را روی الگوهای خود پیاده سازی نماید. یکی از ابزارهای شگفت انگیز سایزبندی محافظت استفاده از تکنولوژی مهندسی معکوس است، این تکنیک بسیار کاربردی به تولیدکنندگان کمک میکند تا بتوانند تکنیک های سایزبندی لباس های خارجی را کشف و از روش های آنها الگو برداری نمایند. از آنجا که یکی از مشکلات عمده تولید کنندگان داخلی تن خور تولیدات خود در سایزبندی های مختلف است این تکنیک باعث رفع این مشکل گردیده و راه را جهت یک تولید با کیفیت و همه پسند هموار می نماید.”
این راه حل نرم افزاری پیشگامانه به شما کمک میکند دید خلاقانه خود را به کار بسته و با ساده کردن فرآیند تولید، موقعیت رقابتی خود را بهبود بخشید.
ابزارهای سایزبندی محافظت به گونه ای طرحی گردیده اند که شما میتوانید در کمتر از 10 دقیقه یک مدل کت و شلوار را در 10 سایز مختلف سایزبندی نمایید، بدون کوچکترین خطایی و با تمامی متدهای دلخواه شما (متری، مولر، گرلاوین و ... )

مزایا ...

صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در هزینه
پیش گیری از اشتباهات
ایجاد هماهنگی و نظم

ویژگی ها ...

نرم افزار محافظت به شما اجازه میدهد با دقت و قابلیت های انعطاف پذیری هزینه تمام شده هر محصول را برآورد نموده، تا بتوانید مدیریت تولید خود را بهبود بخشیده و آن را در فرآیندی مکانیزه اصلاح نمایید.

نرم افزار محافظت با ابزارهای دقیق و محاسباتی خود این امکان را به شما میدهد تا بتوانید خطاهای پیش آمده در روشهای دستی و سنتی را به طور کامل از کار خود حذف نموده و با استفاده از پردازش های کامپیوتری حداکثر برنامه ریزی و نظم را در خط تولید خود پیاده سازی نمایید.- شایان ذکر است این نرم افزار دارای ابزارها و ویژگی های خاص و منحصر بفردی است که در هیچ یک از نرم افزارهای دیگر پیاده سازی نگردیده است.
- ابزار سایزبندی بر اساس درز دوخت
- سایزبندی بر اساس تکنولوژی مهندسی معکوس (کشف روش سایزبندی لباس های خارجی، الگوبرداری از میزان بردارهای حرکتی هر قسمت از الگو و بدست آوردن استانداردهای سایزبندی در کشورهای مختلف)
- ابزار سایزبندی بر اساس میانگین چند سایز
- سایزبندی بر حسب خط مبناء ( خط راه )
- سایزبندی بر حسب قد و عرض الگو( قد و عرض در میزان مساحت)
- امکان سایزبندی چرت ها به صورت نسبی و مطلق
- امکان سایزبندی دریل ، مادگی و ساسون ها
- امکان محاسبه اتوماتیک سایزبندی درز برش ها
- امکان سایزبندی بر اساس تراز خطی
- ابزار ویرایش سایزبندی به صورت گروهی و تکی در یک بخش مجزا
- دارای کتابخانه قوانین سایزبندی به  منظور طبقه بندی روش های سایزبندی
نرم افزار سایزبندی الگوی لباس
استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی سایزبندی در پوشاک
گامی نو در جهت بهینه سازی سایزبندی و تن خور مناسب تولیدات داخلی