نرم افزار پرو لباس ، نرم افزار طراحی الگو لباس محافظت
ابزار پرو سه بعدی لباس
“ نرم افزار پرو سه بعدی محافظت از پیشرفته ترین ابزارهای طراحی، دوخت و شبیه سازی بهره برداری نموده و شما می توانید الگوهای طراحی شده خود را با انتخاب عناصری از قبیل نورپردازی، نوع نخ، جنس پارچه، وزن پارچه، میزان کشسانی پارچه و بسیاری ابزارهای پیشرفته دیگر بر روی مانکن های متعدد مردانه، زنانه و بچه گانه پرو نمایید. این ابزارهای دقیق و پیشرفته با دارا بودن امکان تغییرات دلخواه بر روی قسمت های مختلف مانکن امکان شبیه سازی کامل مانکن مطابق اندازه دلخواه شما را فراهم نموده است. این ابزار به شما کمک میکند تا بتوانید بدون صرف هزینه و زمان در کوتاه ترین زمان ممکن الگوی طراحی شده خود را دوخت زده و بر روی تن مانکن پرو نمایید و اشکالات آن را در سریعترین زمان ممکن بررسی و رفع نمایید.”
تمامی اندازه ها و ابعاد الگو هنگام پرو دقیقاً در مقیاس واقعی بوده و همان اتفاقی که در پرو طبیعی توسط انسان می افتد عیناً در پرو 3 بعدی کامپیوتر شبیه سازی می شود.
تولیدکنندگان می توانند در پایان بعد از پرو لباس بر روی مانکن، مدل طرح پارچه و رنگ آن را بر روی لباس پرو شده با یک فرآیند بسیار ساده منتقل نمایند.

مزایا ...

صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در هزینه
پیش گیری از اشتباهات
ایجاد هماهنگی و نظم

ویژگی ها ...

نرم افزار محافظت به شما اجازه میدهد با دقت و قابلیت های انعطاف پذیری هزینه تمام شده هر محصول را برآورد نموده، تا بتوانید مدیریت تولید خود را بهبود بخشیده و آن را در فرآیندی مکانیزه اصلاح نمایید.

نرم افزار محافظت با ابزارهای دقیق و محاسباتی خود این امکان را به شما میدهد تا بتوانید خطاهای پیش آمده در روشهای دستی و سنتی را به طور کامل از کار خود حذف نموده و با استفاده از پردازش های کامپیوتری حداکثر برنامه ریزی و نظم را در خط تولید خود پیاده سازی نمایید.- امکان پیش نمایش تن خور لباس طراحی شده قبل از صرف هزینه و زمان
- امکان نمایش طرح پارچه و رنگ آن بر روی لباس مانکن
- امکان تنظیم ابعاد و سایز مانکن مطابق سایز دلخواه
- امکان شبیه سازی جنس پارچه مطابق پارچه مصرفی (میزان وزن پارچه، بافت و کشسانی )
- امکان تعریف نوع دوخت
- امکان اعمال نورپردازی بر روی لباس
- امکان پرزنت مدلها جهت دریافت سفارش از مشتریان بدون صرف پارچه و هزینه دوخت
- حذف پروسه نمونه دوزی


نرم افزار پرو سه بعدی لباس
پرو 3بعدی لباس با بهره گیری از شبیه سازی دوخت و بافت
روشی نو و کاربردی با استفاده از پیشرفته ترین تکنیک طراحی پوشاک در دنیای مد و فشن