نرم افزار طراحی و چیدمان روکش خودرو
ابزار طراحی و چیدمان روکش صندلی
“ راه حل های نرم افزار محافظت به تولید کنندگان روکش خودرو در راستای پیاده سازی استاندارد های تولید و بهبود بهره وری و حفظ حاشیه سود کمک شایانی میکند . نرم افزار طراحی و برش روکش صندلی محافظت با یک فرآیند پیشرفته مراحل تولید سنتی روکش خودرو را به فرآیندی صنعتی و مدرن تبدیل می کند. تولید کنندگان میتوانند هر گونه طرح الگویی خود را با ابزارهای تخصصی براحتی طراحی و پیاده سازی نمایند و بعد از آن در کمترین زمان ممکن چیدمان الگوهای صندلی خود را با توجه به عرض پارچه مورد نظر در پایین ترین میزان مصرف دریافت نمایند. روند صنعتی این روش سرعت تولید را تا سه برابر افزایش میدهد و امکان خطا در خط تولید را به میزان قابل توجهی کاهش خواهد داد. ”
کنترل حاشیه های تولید در صنعت خودرو دارای فرآیندی بسیار پیچیده است بنا بر این هزینه یابی دقیق لازم است. نرم افزار محافظت راه حلی مفهومی طراحی میکند که میتواند برای تولید کنندگان هزینه ها را در اولین مراحل تولید محاسبه نماید و این اطمینان حاصل می شود که تمام محصولات با بهای تمام شده مناسب با توجه به نرخ هزینه مورد نظر تولید می شود.

مزایا ...

صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در هزینه
پیش گیری از اشتباهات
ایجاد هماهنگی و نظم

ویژگی ها ...

نرم افزار محافظت به شما اجازه میدهد با دقت و قابلیت های انعطاف پذیری هزینه تمام شده هر محصول را برآورد نموده، تا بتوانید مدیریت تولید خود را بهبود بخشیده و آن را در فرآیندی مکانیزه اصلاح نمایید.

نرم افزار محافظت با ابزارهای دقیق و محاسباتی خود این امکان را به شما میدهد تا بتوانید خطاهای پیش آمده در روشهای دستی و سنتی را به طور کامل از کار خود حذف نموده و با استفاده از پردازش های کامپیوتری حداکثر برنامه ریزی و نظم را در خط تولید خود پیاده سازی نمایید.- همزمان با تولید نمونه اولیه و داشتن هزینه های تمام شده ، نمونه باعث پیش بینی، سرعت و دقت در استفاده از مواد اولیه می شود که این یک مزیت رقابتی هنگام پاسخ گویی به مناقصات و خرید مواد اولیه است.
- امکان تهیه آرشیو از الگوها
- حذف پروسه خط کشی و برش دستی و جایگزینی آن  توسط ماشین آلات صنعتی به صورت اتوماتیک


نرم افزار طراحی و چیدمان روکش صندلی
بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی در صنعت خودرو
استفاده از الگوریتم چیدمان هوشمند، ارائه بالاترین بهره وری مصرف پارچه، تسریع در روند تولید و کاهش هزینه