نرم افزار گلدوزی ، نرم افزار گلدوزی فارسی ، نرم افزار گلدوزی محافظت
نرم افزار گلدوزی محافظت

در دنیای امروز با توجه به گستردگی و تنوع در تولید و طراحی، تولیدکنندگانی که خود اقدام به طراحی طرح های گلدوزی نمایند دارای وجه تمایز و برگه برنده ای نسبت به سایر تولیدکنندگان می باشند. برای این منظور نرم افزارهای گلدوزی ساخته شده اند. نرم افزار گلدوزی محافظت، که در اوایل سال 97 عرضه شده است،  به جرأت می توان گفت بهترین نرم افزار گلدوزی در حال حاضر در ایران می باشد و جزء سه نرم افزار برتر دنیا است. برای اثبات این ادعا شما را با ویژگی های این نرم افزار آشنا می کنیم.

از بارزترین ویژگی های این نرم افزار گلدوزی، فارسی بودن آن است. نرم افزارهای گلدوزی که تا به الان تولید شده اند همه به زبان انگلیسی هستند که کاربران ایرانی تمایل چندانی به استفاده از آنها نشان نمی دهند. اما به دلیل فارسی بودن نرم افزار گلدوزی محافظت کار کردن با آن برای کاربران ایرانی بسیار آسان و قابل فهم شده است. برخلاف سایر نرم افزارها که از ابزارها و منوهای بسیاری استفاده شده است در این نرم افزار فقط ابزارها و آپشن های لازم بکار رفته است که با استفاده از این ویژگی، کاربرانی که از دانش کمی نسبت به نرم افزارها برخوردار باشند هم به سهولت و بدون سردرگمی می توانند تصویر مورد نظرخود را در این نرم افزار وارد کرده و کار طراحی گلدوزی خود را به راحتی انجام دهند.

با استفاده از تکنولوژی پردازش تصویر، تشخیص عکس به صورت خودکار و با سرعت بالا صورت می گیرد به این صورت که با حذف فرآیندهای طولانی طراحی الگوی گلدوزی، در زمان بسیار کوتاه در حد چند ثانیه فایل الگوی گلدوزی را به کاربر تحویل می دهد. هم چنین در این نرم افزار قابلیت تنظیم مواردی مانند تراکم، فاصله پرش، رنگ، جهت دوخت و ... به صورت اتوماتیک وجود دارد. سازگار بودن خروجی های استاندارد این نرم افزار با تمام ماشین های گلدوزی و پشتیبانی از نرم افزار های موجود مانند Tajima، Brudan، Brother، Sef، Pfaf، Melco، Happy از دیگر خصوصیات نرم افزار گلدوزی محافظت می باشد.
هنگام کار با نرم افزار گلدوزی محافظت بهتر است برای پارچه های لطیف طرح های گلدوزی ساده انتخاب شود طرح های گلدوزی بزرگ و پر حجم برای پارچه های معمولی و ضخیم مناسب میباشند. در صورت نیاز برای دوخت یک طرح گلدوزی مناسب کشش نخ؛ سوزن؛ کیفیت نخ؛ تراکم دوخت؛ رنگ و ... قابل تنظیم میباشد. اندازه طرح های گلدوزی توسط نرم افزار میتواند با حفظ استاندارد و زیبایی تراکم آن به صورت اتوماتیک تغییر یابد.

مزایا ...

محیط کاملاً فارسی
صرفه جویی در زمان
کیفیت بسیار بالای طرح ها
کاهش خطاهای دستی

ویژگی ها ...

نرم افزار محافظت آرشیوی بیش از ۱۰۰۰ نوع مدل از پیش طراحی شده و قابل گلدوزی دارد که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد. این نرم افزار قابلیت نصب روی تمامی سیستم عامل های ویندوز را دارد و دارای بیش از ۳۰ نوع فونت مختلف فارسی و ۲۰۰ نوع قلم گلدوزی میباشد. 

نکته قابل توجه دیگر در مورد نرم افزار گلدوزی محافظت، قیمت مناسب این نرم افزار با توجه به ابزارها و امکانات پیشرفته آن نسبت به نمونه های مشابه است. نرم افزارهای مشابه نرم افزار محافظت دارای قیمتی چهار برابر این نرم افزار هستند که با این قیمت، توان خرید این محصول، برای هر تولیدکننده و طراحی میسر شده است. لازم به ذکر است این نرم افزار توسط طراحان نرم افزار و برنامه نویسان حرفه ای تولید شده است. هم چنین برای طراحی و تولید این محصول از مهارت ها و توانایی های کارشناسان زبردست صنعت نساجی و طراحی مد بهره گرفته شده است.

امکان استفاده از این نرم افزار گلدوزی در چرخ های صنعتی مانند چرخ های گلدوزی 12 یا 24 کله و نیمه صنعتی مانند چرخهای خانگی و مزون ها وجود دارد. کاربرد نرم افزار گلدوزی محافظت در همه صنف های پوشاک و صنایع مرتبط می باشد به عنوان مثال در طراحی انواع دکوراسیون لباس و چاپ دیجیتال روی لباس ها، مانند لباس های مجلسی، روکش صندلی های خودرو و مبلمان خانگی، طراحي انواع دوخت پولك دوزي، تكه دوزي اتوماتيك، حکاکی، سنگ دوزی و قلاب دوزی می باشد.

استفاده از نرم افزار گلدوزی محافظت موجب بهبود موقعیت رقابتی در عرصه تولید و طراحی می شود و فرآیند طراحی مدل های گلدوزی را ساده تر می کند و با صرفه جویی در زمان، کاهش خطاهای دستی و کیفیت بالای طرح ها، کمک بسزایی در ایجاد و تقویت ایده های خلاقانه به کاربران این حرفه می کند.

نرم افزار گلدوزی هوشمند
استفاده از رابط کاربری جدید جهت سهولت در استفاده
حذف بسیاری از تنظیمات دستی و جـایگزینی با گــزینه های تشخیص و تنظیم اتوماتیک