نرم افزار پرو پارچه ، نرم افزار تغییر رویه مبلمان
نرم افزار پرو پارچه محافظت
“  نرم افزار پرو پارچه نرم افزاری کاربردی و جامع برای پرو طرح و رنگ پارچه است که در صنعت پوشاک و نساجی قابل استفاده می باشد.‌ می توان گفت نرم افزار پرو پارچه گزینه ای مناسب برای کلیه فعالیتهایی دانست که در آن، پارچه، به عنوان یکی از مواد اولیه اصلی مورد توجه قرار می گیرد. به عبارت دیگر، انتخاب رنگ و طرح متناسب با سلایق گوناگون، مزیتی است که در دل نرم افزار پرو پارچه نهاده شده است. بنابراین، می توان گفت از صنعت پوشاک گرفته تا صنعت خودروسازی و مبلمان، رد پایی از کاربرد نرم افزار پرو پارچه به چشم می خورد. از سوی دیگر، نرم افزار پرو پارچه، ابزاری مقرون به صرفه جهت مدیریت زمان و هزینه بوده و مشتری را در انتخاب طرح ایده آل خود یاری می رساند ”

نرم افزار پرو پارچه چگونه کار میکند؟

شاید براتان جالب باشد که چگونه یک نرم افزار می تواند شما را در تعیین نقش و نگار و رنگ پارچه یاری کند. اگر به دنبال پاسخ این سؤال هستید،‌ تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. نرم افزار پرو پارچه یکی از عرصه های ورود هوش مصنوعی به دنیای تجارت است. بدین ترتیب، تلاش می کند تا با استفاده از ماژول های تعریف شده، رنگ های مختلف و طرح های متنوع را بر روی پارچه تنظیم کند. سپس پیش نمایش محصول نهایی را به شما نمایش داده و در صورت تأیید، چاپ بر روی پارچه صورت پذیرد. به عبارت دیگر، کاری که نرم افزار پرو پارچه انجام می دهد، امکان انتخاب بافت، تغییر رنگ و طرح پارچه، قبل از تولید پارچه است. نکته قابل توجه اینکه در این فرایند، جنس و مشخصات پارچه نظیر عرض پارچه، ضخامت آن، مشخصات تار و پود و ... نیز درنظر گرفته شده و لذا بهترین الگوی پیشنهادی ارائه می شود.


مزایا ...

صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در هزینه
تنخور مناسب لباس ها
گسترش تنوع الگویی

ویژگی ها ...

ویژگی های نرم افزار پرو پارچه محافظت

نرم افزار پرو پارچه محافظت، نخستین نرم افزار جامع و کامل پرو پارچه به زبان فارسی است؛ که حاصل سالها تلاش محققین و پژوهشگران داخلی می باشد. در این نرم افزار امکانات مختلفی جهت ترسیم جدیدترین و بهترین طرح های پارچه تعبیه شده است. از جمله مشخصات و مزایای این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

·         امکان تعیین نوع رنگ و نقش پارچه بر حسب جنس پارچه

·         انجام رنگبندی متنوع برای یک کالیته

·         شبیه سازی بافت پارچه و ذخیره آن به صورت تصویر

·         امکان پرو نقش و رنگ پارچه بر روی کلیه وسایل ( اعم از پوشاک مردانه و زنانه، پرده، روکش صندلی و ... )

·         قابلیت طراحی بیش از هزاران نقش و طرح بر حسب طرح ذهنی طراح در کمترین زمان ممکن

·         صرفه جویی در زمان و هزینه جهت تولید محصولات متنوع و نمایش بر صفحات وب

·         تهیه فایل چاپی از محصولات جهت ارائه به مشتری

·         قابل استفاده در صنعت خودروسازی و تغییر رویه مبلمان

·         ابزاری کاربردی در هنر طراحی پوشاک و طراحی منزل

به طور کلی، نرم افزار پرو پارچه محافظت این فرصت را در اختیار طراحان داخلی قرار می دهد، تا با آگاهی کامل از سلیقه مشتری و نیاز جامعه، نقش های بومی و منحصر به فرد طراحی کنند. از سوی دیگر قابلیت انجام کلیه تنظیمات مورد نظر در محیطی ساده و کاربر پسند ویژگی دیگری است که در این نرم افزار به چشم می آید.

ضرورت استفاده از نرم افزار پرو پارچه

نگاهی به گذشته و پیشینه تولید پارچه حاکی از صرف زمان و هزینه بالا در کلیه مراحل تولید پارچه است. همانطور که می دانید، پس از تولید نخ و انجام فرایند نخ ریسی، انتخاب نوع بافت پارچه و تعیین رنگ و طرح مناسب، چالشی است که همواره پیش روی تولیدکنندگان پارچه بوده است. به همین دلیل، وجود ابزاری که بتواند امکان پیش نمایش پارچه را قبل از تولید فراهم کند، بیش از پیش احساس می شد. نرم افزار پرو پارچه بهترین ابزاری است که در این زمینه طراحی شده است. چرا که زمان طولانی رنگرزی پارچه را کاهش داده؛ و با امکانات مختلف نظیر بانک بافت پارچه، کتابخانه رنگ های استاندارد و اختصاصی کاربر، هزینه تولید را نیز بسیار کمتر کرده است. از سوی دیگر، با امکانات مختلف چاپ بر روی کاغذ و پارچه، امکان تصمیم گیری بهینه را برای تولید گنندگان فراهم می کند.

...

نرم افزار پرو پارچه محافظت
نرم افزار پرو پارچه محافظت
بهترین طرح را متناسب با سلیقه مشتری ارائه دهید